Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
Zakończenie roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą świętą, by następnie udać się do szkoły. Króciutkiego podsumowania mijającego roku szkolnego przedstawionego przez Dyrektor panią Alinę Zdziebłowską wysłuchali zaproszeni goście: Burmistrz Dobrzan pan Paweł Filip, Przewodnicząca Rady Miejskiej pani Magdalena Hope, ksiądz proboszcz Andrzej Szoda, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej pani Angelika Gąsiewska oraz uczniowie ich rodzice i pracownicy szkoły. Następnie wychowawcy klas IV - VII wraz z panią Dyrektor i panem Burmistrzem, wręczyli uczniom świadectwa i nagrody za najwyższe wyniki (6,00 - Hania z klasy 4a) w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Wyróżniono także ucznia Jakuba Cichowicza z klasy 7a, który zostając tegorocznym finalistą kuratoryjnego konkursu z geografii, otrzymał stypendium Burmistrza Dobrzan.
Na zakończenie w króciutkim przedstawieniu zaprezentowali się nam trzecioklasiści, na których czekamy już w czwartej klasie. Życząc wszystkim naszym uczniom wspaniałych i bezpiecznych wakacji, mówimy: do zobaczenia we wrześniu:):)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!