Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 oddziałów zerowych.
Wczoraj w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe i pełne wzruszeń zakończenie roku szkolnego 2025/2026 oddziałów zerowych prowadzonych przez p. Ewelinę Filip oraz p. Małgorzatę Szynkiewicz. Był to szczególny moment, w którym nasi mali absolwenci symbolicznie zamknęli piękny etap przedszkolnej przygody i z odwagą spojrzeli w stronę nowych wyzwań. Uroczystość rozpoczął dostojny polonez, wykonany z ogromnym zaangażowaniem przez dzieci. Następnie mali artyści zaprezentowali piękną akademię, pełną wzruszających słów, piosenek i uśmiechów, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich obecnych. Ciepłe słowa do dzieci i ich rodziców skierowali Dyrektor Szkoły i Przedszkola – p. Alina Zdziebłowska oraz Burmistrz Dobrzan – p. Paweł Filip, który w imieniu swoim oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej p. Magdaleny Hope złożył absolwentom życzenia słonecznych, bezpiecznych wakacji. Nie zabrakło również słów uznania i dumy skierowanych do rodziców, dziękując im za wsparcie, zaangażowanie i wspólne towarzyszenie dzieciom w ich pierwszych latach edukacji. Naszym Absolwentom życzymy, aby z odwagą, radością i wiarą we własne możliwości przekroczyli progi szkoły. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe przyjaźnie, piękne doświadczenia i wiele sukcesów. Powodzenia – będziemy o Was pamiętać!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!