Bezpieczeństwo w gospodarstwie rolnym - spotkanie edukacyjne.
Bezpieczeństwo w gospodarstwie rolnym – spotkanie edukacyjne.
26 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas 1–4 z przedstawicielkami KRUS-u dotyczące bezpieczeństwa podczas prac w gospodarstwie rolnym. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak unikać zagrożeń oraz w jaki sposób właściwie zachowywać się w otoczeniu maszyn i zwierząt. Na zakończenie pani prowadząca zaprosiła uczniów do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez KRUS, którego tematem jest bezpieczeństwo na wsi. Dziękujemy za wartościowe spotkanie!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!