Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach


Aktualności
I Szkolny Dzień Matematyki - harmonogram
Najlepszy sportowiec powiatu

Uczennica naszej szkoły, Klaudia Marcinkiewicz, została nominowana do plebiscytu na najlpeszczego sportowca powiatu Stargardzkiego. Każdy może codziennie oddać na nią swój głos do 19 marca!  Zapraszamy do głosowania!

Wszystkie kolory świata

Nasza szkoła bierze udział w konkursie "Wszystkie Kolory świata", którego organizatorem jest UNICEF. Uczniowie i nauczyciele własnoręcznie wykonali lalki, które 7-ego lutego zostały sprzedane na licytacji. Cały dochód ze sprzedaży został przekazany na szczepionki dla dzieci z Angoli. Dziękujemy hojnym nabywcom. Najładniejsza lala, która została wybrana przez komisję bierze udział w konkursie. Głosować można od 10 marca przez aplikacje na Facebooku.
Liczy się każdy głos! Głosy oddajemy na lalkę "WIKING" ZSP Dobrzany!

 

Gazetka gimnazjalna

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru czasopisma "Czasu Kurz" redagowanego przez gimnazjalistów.

„Melanż. oczekiwania vs. rzeczywistość”

„Melanż. Oczekiwania vs. rzeczywistość” to ogólnopolska kampania realizowana przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”. Jej głównym celem jest zwrócenie uwagi młodzieży na negatywne skutki korzystania z używek. Kampania potrwa do końca marca 2017 r.

Cele kampanii jest: zwrócenie uwagi młodzieży na negatywne skutki korzystania z używek, rozpowszechnienie wiedzy na temat wpływu uzależnień na życie człowieka oraz promocja zdrowego trybu życia, wolnego od nałogów.

Strona internetowa kampanii

Kanał video kampanii - YouTube - w tym 10 spotów video podzielonych w zależności od rodzaju używek i oczekiwań wobec nich (m. in. materiały dotyczące amfetaminy,  LSD, alkoholu, itp.)

Fanpage kampanii

Źródło: http://pssestargardszczecinski.pis.gov.pl/?news=364

Harmonogram zajęć w frerie zimowe

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następny >>

Powered by CuteNews