"Zwierzaki cudaki" - konkurs plastyczny.
W czerwcu na korytarzu przy sali nr 30 zaprezentowano nagrodzone prace w konkursie plastycznym „Zwierzaki cudaki”, zorganizowanym przez panią Martę Mazurowską Siemińską. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy duża ilość uczniów, którzy wzięli w nim udział.
Wybór laureatów był wyjątkowo trudny, ponieważ wszystkie prace wyróżniały się estetyką, pomysłowością i różnorodnością. Wystawa spotkała się z dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej i z pewnością umilała czas spędzany na przerwach. Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie osobom nagrodzonym.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!