Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Zabawa andrzejkowa klas IV - VIII:):).

Ocena 0/5

Podczas zabawy andrzejkowej klas IV - VIII zorganizowano konkursy, w których uczniowie bardzo chętnie brali udział . Wszyscy, biorący udział w konkursach zostali nagrodzeni podarunkami, które ufundowała Rada Rodziców - DZIĘKUJEMY. Wybrano Króla i Królową - nie mogło być inaczej :):). Zabawa była bardzo udana i z niecierpliwością czekamy na kolejną:).

 

Galeria zdjęć

image000000_4 image000000_5 image000000_6 image000000_7 image000000_8 image000000_9 image000000_10 image000000_11 image000000_12 image000000_13 image000000_14 image000000_15 image000000_16 image000000_17 image000000_18 image000000_19
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności