Dziś uczniowie klasy IA, podczas zajęć z robotyki, wykonywali symbole Świąt Wielkanocnych oraz pisanki. Jak im się to udało? Oceńcie sami...:):)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!