Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Trzecioklasiści korzystają z zimowej aury.

Ocena 0/5

Dzieci z radością uczestniczą w zabawach zimowych na świeżym powietrzu. Lepią bałwany, rzucają się śnieżkami, zjeżdżają na "jabłuszkach" i bawią się w śniegu. Zabawy te sprawiają im wiele radości, sprzyjają integracji grupy oraz rozwijają sprawność ruchową i odporność.

 

Galeria zdjęć

1000004646 1000004652 1000004650 1000004653 1000004654 1000004651 1000004665 1000004669 1000004668 1000004667 1000004666 1000004664
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności