Uczniowie klasy VI B, po omówieniu lektury "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej, przygotowali autorskie projekty okładek, prezentując swoją kreatywność i wyobraźnię.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!