Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Szóstoklasistki gotują:):).

Ocena 0/5

Podczas dzisiejszych zajęć kulinarnych nasze szóstoklasistki Julia i Sabinka, wyczarowały risotto z kurczakiem i warzywami. Danie jest przepyszne i zdecydowanie wiem co mówię, bo jestem już po degustacji:). 
Dziewczynki spisałyście się WSPANIALE:). Myślę sobie, że szkoły gastronomiczne powinny zabiegać o tak zdolne uczennice, jak WY. BRAWO:):).

Galeria zdjęć

Image Image(1) Image(2) Image(3) Image(4) Image(5) Image(6) Image(7) Image(8)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności