Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Spotkanie z policjantem - wrzesień 2024r.

Ocena 0/5

W piątek 20 września 2024 roku odbyło się spotkanie edukacyjno-profilaktyczne skierowane do grup przedszkolnych oraz uczniów klas I-III, którego tematem była "Bezpieczna droga do szkoły oraz do domu". Podczas spotkania przedszkolaki oraz uczniowie nauczania wczesnoszkolnego, przypomnieli sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz sposoby reagowania w sytuacjach różnych zagrożeń. Nasz gość-pan Mateusz Cieślak ostrzegał także przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Przedstawiono również zasady właściwego zachowania się podczas spotkania nieznajomego psa. Dzieci wysłuchały policyjnych rad oraz zadawały wiele interesujących pytań. jak każdego roku szkolnego, zwrócono uwagę na bezpieczeństwo na drodze. Przypomniano uczniom/ wychowankom przedszkola zasady poruszania się rowerem po drodze. Uczniowie chętnie dzielili się swoją znajomością przepisów np. dotyczących ruchu pieszych, przewożenia dzieci w samochodzie (w fotelikach, zapiętych pasach). Serdecznie dziękujemy.
Emilia Kurzawa-pedagog szkolny

Galeria zdjęć

1000004281 1000004280 1000004272 1000004260 1000004266 1000004273 1000004279
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności