Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 02 marca 2024
Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Spotkanie autorskie z Panią Katarzyną Ryrych.

Ocena 0/5

Z życia biblioteki szkolnej...
Spotkanie autorskie z Panią Katarzyną Ryrych.
Z radością informuję, że we wtorek 6 czerwca 2023r. ok. godziny 14,00 będziemy gościć w naszej szkole znamienitego Gościa, pisarkę Panią Katarzynę Ryrych. W spotkaniu autorskim będą uczestniczyć uczniowie klas młodszych oraz młodzież, ponieważ książki K. Ryrych adresowane są zarówno do dzieci, jak i młodzieży a także do dorosłego odbiorcy. Będzie to znakomita okazja do zapoznania społeczności uczniowskiej z twórczością pisarki. Spotkanie poprzedzi wystawa książek autorki. Są to uznane, lubiane i wielokrotnie nagradzane pozycje, które można będzie nabyć. Należy podkreślić, że zostały one przełożone na piętnaście języków, co jest dowodem na uniwersalizm poruszanej w nich tematyki. W czasie spotkania Pani K. Ryrych będzie je podpisywała – a posiadać książkę z auto grafem autora to niewątpliwie powód do dumy!  
Zapraszam serdecznie uczniów do obejrzenia naszej wystawy oraz zakupu wybranej książki. Zapewniam, że każdy znajdzie coś dla siebie! Lektura tych utworów to okazja do rozwijania zainteresowań czytelniczych, przeżycia chwil pełnych wzruszenia oraz uśmiechu.
B. Grąźlewska

Galeria zdjęć

spotkanie autorskie (2)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.