Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Klasa IIA pyszne śniadanie ma:).

Ocena 0/5

Dziś, po raz kolejny nasi wspaniali Rodzice, wykazali się wielkim sercem dla chorej Hani. Tym razem z klasy IIA. Przygotowali i własnoręcznie wypiekli bułeczki, babeczki, ciasteczka owsiane, szaszłyki owocowe, banany w różnych rodzajach czekolady... Wszystko było przepyszne i nasi uczniowie chętnie próbowali tych smakowitości. Łącznie w dniu dzisiejszym zebrano 1874 zł dla chorej Hani ze Stargardu.
Bardzo dziękujemy paniom: Żanecie Smolej, Katarzynie Raubo, Idze Sztuce oraz Joannie Szmiłyk. Kochane Mamy, jesteście WSPANIAŁE!!!

Galeria zdjęć

received_252662717895575 received_810664787486832 received_2033885033665046 received_1435692997018280 received_954109369702925 received_248267891673136 received_1317983682155005
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności