Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Przedszkolaki w szkółce leśnej w Szadzku.

Ocena 0/5

20 października przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do szkółek leśnych w Szadzku. Celem wyprawy było poznanie pracy lesniczego oraz wzbogacenie wiedzy na temat różnorodności gatunków drzew wystepujących w polskich lasach. Podczas ciekawej prelekcji przedszkolaki dowiedziały się, że las nie sieje się sam i potrzebuje pomocy człowieka. Bardzo dziękujemy:).

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności