Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

"Przeczytam tyle książek, ile mam wzrostu.

Ocena 0/5

23 maja 2024r. nastąpiło uroczyste zakończenie konkursu, przebiegającego pod hasłem ,,Przeczytam tyle książek, ile mam wzrostu”. Uczestnikami byli uczniowie pierwszych klas, którzy po zakończeniu lektury kolejnych tomików mierzyli ich grzbiety, a następnie dodawali je do siebie. Konkurs kończył się z chwilą, gdy suma wysokości książek była równa ze wzrostem naszych czytelników. Pamiątką przeprowadzonego konkursu były zeszyty, w których dzieci zapisywały autorów i tytuły przeczytanych książek oraz historie w nich zawarte. Zadanie to wymagało wiele pracy, ale dzieci poradziły sobie z nim świetnie. Zeszyty są pięknie ozdobione, barwne, a notatki z lektur starannie zapisane. Podium z pierwszym miejscem okazało się bardzo obszerne. A znaleźli się na nim następujący uczniowie: Z. Bykowska, Sz. Dziwiński, A. Gruchała, M. Kiłoczko, M. Kupracz, K. Pajda, J. Wichłacz i M. Woźniak, którym serdecznie GRATULUJEMY   Zakończenie imprezy bibliotecznej uświetniły swoją obecnością Pani wicedyrektor A. Zdziebłowska i Pani E. Koczot. Bardzo dziękuję Paniom A. Baryłce i A. Szmiłyk za opiekę nad powstawaniem prac konkursowych.
 

Galeria zdjęć

IMG_20240523_102419 IMG_20240523_102524 IMG_20240528_125659 IMG_20240528_125651 IMG_20240528_125655
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności