Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Pierwszoklasistów "Czytanie na polanie".

Ocena 0/5

W środę uczniowie klas pierwszych spotkali się w parku, by wspólnie poczytać lekturę J. Porazińskiej pt. ,,Pamiętnik Czarnego Noska”. Jak widzimy na zdjęciach humory dopisały i pogoda także. Czytanie w nowych warunkach, na łonie natury okazało się przygodą przyjemną i pożyteczną. Uczniowie przekonali się, że czytać można zawsze i wszędzie! Wyprawę przygotowały i uczestniczyły w niej panie A. Baryłka i A. Szmiłyk – wychowawczynie pierwszaków.

Galeria zdjęć

IMG_20240522_104912 IMG_20240523_081249 IMG_20240522_104901 IMG_20240522_112808 IMG_20240522_113516 IMG_20240522_113912
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności