Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Konkurs pięknego czytania - pierwszoklasiści:).

Ocena 0/5

W dniu 30 listopada uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w konkursie pięknego czytania. Celem konkursu było motywowanie do regularnego czytania i doskonalenia jego techniki. Konkurs rozwijał pewność siebie, inspirował do rozwijania zainteresowań czytelniczych.
Komisja w składzie: Pani Alina Zdziebłowska i Ksiądz Dominik Bieniek po długiej naradzie przyznała:
4 miejsce:
Nela Armata, Szymon Szczerkowski, Franciszek Andalukiewicz, Weronika Kołodziejska, Jakub Korbacz, Julia Kubicka.
3 miejsce: Oliwia Myślińska, Mikołaj Woźniak, Dagmara Tryk.
2 miejsce: Mikołaj Rokosz, Emilia Kupracz.
1 miejsce: Jakub Pietroczuk, Aleksander Gruchała.
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć

received_289522797438168 received_1109325660055724 received_912053147046354 received_1454779911969665 received_674183737882247
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności