Prezentujemy zdjęcia z pierwszego spotkania naszych pierwszaków z panią bibliotekarką Beatą Grąźlewską. Podczas spotkania uczniowie otrzymali pakiet darmowych książek.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!