Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Ósmoklasiści "podbijają" Stargard:).

Ocena 0/5

W piątek, 17 maja, po zmaganiach egzaminacyjnych, nasi tegoroczni ósmoklasiści wybrali się wraz z panią pedagog Emilią i wychowawczynią panią Magdą, do szkół ponadpodstawowych w Stargardzie. Mieli możliwość uczestniczenia w dniach otwartych w Zespole Szkół Budowlano - Technicznych oraz zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną Zespołu Szkół nr 1.

Galeria zdjęć

441048793_434691572636916_9094844576161377039_n 440886693_1584327625698025_6652101908748328476_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności