Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Nasi uczniowie artystycznie:).

Ocena 0/5

We wtorek 2 grudnia, uczniowie klas 6a, 6b oraz 5b uczestniczyli w wyjeździe na wystawę Van Gogha w Szczecinie. Wystawa pozwoliła zanurzyć się w świat sztuki wielkiego malarza poprzez wielkoformatowe projekcje i animacje. Uczniowie zapoznali się z biografią artysty i jego twórczością w przystępny i ciekawy sposób. Z okazji zbliżających się Mikołajek uczniowie również obejrzeli w kinie drugą część bajki "Zwierzogród". Z wyjazdu wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.

Galeria zdjęć

_wGl7fRE 1Na0mkdY 1UlHXlPI 4rPVTdyi 8DlL-cjU cnSBtvrK CsDVc4TJ HbdVNS6_ ISE54qYV mp7Ba4SH vmTB4Nt_
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności