Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Kolejna lekcja chemii z EMPIRIUSZEM - klasa 8b.

Ocena 0/5

 Lekcja chemii w klasie 8b. Uczniowie korzystając z Empiriusza poznawali doświadczalnie kolejne sposoby otrzymywania soli. Tematem naszych badań był magnez i miedź w reakcjach z kwasami. Uczniowie zbadali za pomocą kilku doświadczeń, że nie wszystkie metale reagują jednakowo gwałtownie w połączeniu z kwasami. Swoje wnioski poparli znajomością szeregu aktywności metali.

 

Galeria zdjęć

image000004_2(1) image000007_2(1) image000005_2(1) image000001_2(1) image000002_2(1) image000003_2(1) image000000_2(2) image000006_2(1) image000001_3 image000002_3 image000006_2(1) image000000_3(1) image000005_3 image000003_3 image000004_3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności