Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Międzyklasowy Konkurs Recytatorski drugoklasistów:).

Ocena 0/5

Dnia 23 listopada 2023r.odbył się Międzyklasowy Konkurs Recytatorski wierszy o tematyce jesiennej. Uczestnikami byli wszyscy uczniowie klas drugich.
Celem konkursu było wzbudzanie zainteresowań poezją dziecięcą, rozwijanie i promowanie uzdolnień recytatorskich uczniów, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego. Uczniowie znakomicie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne już w pierwszym etapie klasowym. Poziom recytacji był bardzo wysoki. Jury w składzie: Wiesława Szymańska i ks. Dominik Bieniek miało trudne zadanie, by wybrać najlepszych. Ostatecznie zwycięzcami zostali:
I miejsce Dawid Wróblewski (II a) oraz Ewa Koczot (II b)
II miejsce Ola Szmiłyk (II a) oraz Julia Pałczyńska (II b)
III miejsce Maja Czajka (II a) i Antoni Kurzymski (II b)
Wyróżnienia otrzymali: Oktawian Ciejko, Hanna Szewczak i Halina Sztuka z II a oraz Antonina Kardasiewicz II b. Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
B.Kaźmierczak , E.Olesińska

Galeria zdjęć

received_187918747720516 received_7237769482986431 IMG_20231123_125135 IMG_20231123_125308 IMG_20231123_125807 IMG_20231123_130228 IMG_20231123_130406 IMG_20231123_130622 IMG_20231124_090740 IMG_20231124_090835
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności