Uczniowie starszych klas, w ramach obchodów Prima Aprilis, przebierali się za postacie filmowe, bajkowe... a klasa 2b w ten dzień zorganizowała "Kino Bambino", a w nim maraton z Mikołajkiem:).
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!