Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Grudniowe warsztaty profilaktyczne.

Ocena 0/5

W czwartek, 12 grudnia 2024 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty przeprowadzone przez trenerkę z krakowskiego Centrum Profilaktyki i Reedukacji "Atelier". Były one skierowane do uczniów klasy 2b oraz 7a. W klasie 2b zostały przeprowadzone warsztaty "Budowanie relacji rówieśniczej", natomiast wśród uczniów klasy 7a, przeprowadzono warsztaty pt. "Zagrożenia związane z piciem napojów energetycznych, piwa bezalkoholowego oraz e-papierosów". Wszystko to, dzięki wzorowej współpracy z Gminą Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dziękujemy bardzo.
Emilia Kurzawa - pedagog szkolny

Galeria zdjęć

1000005223 1000005227 1000005225 1000005228 1000005222 1000005234 1000005235
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności