Uczniowie klasy IA, mimo niespełna 7 lat, uczą się już programować Geniboty. Jest to doskonała zabawa i nauka jednocześnie. Dla dzieci to wielka frajda, a każdy sukces to wielka radość:):).
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!