Jutro, nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki - „Szkoła do hymnu” – odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” o godzinie 11:11 ŚPIEWAMY absolutnie WSZYSCY - i duzi i mali.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!