Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Dzień Głośnego Czytania w klasach drugich.

Ocena 0/5

Konkurs pięknego czytania w klasach drugich.
W poniedziałek 30 września 2024 r. chętni uczniowie wzięli udział w konkursie pięknego czytania wybranych fragmentów książki "Wścibscy". Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa, rozwijanie wyobraźni, wzmacnianie relacji międzyludzkich, zachęcanie do dyskusji o książce, rozwijanie empatii i podnoszenie świadomości o wartości książek. W organizacji konkursu i pozyskaniu nagród aktywnie wzięła udział Pani Beata Grąźlewska .
W konkursie pierwsze miejsce zajęli: Aleksander Gruchała i Lena Witek;
Drugie miejsca otrzymali: Wiktoria Bykowska i Jakub Pietroczuk;
Trzecie miejsce wywalczyli: Aleksander Bylewski, Jagoda Wichłacz, Alicja Grabowska, Nela Armata. 
Wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy. 

 

Galeria zdjęć

1000001960 1000001957 1000001945 1000001955 1000001959 1000001956 1000001958
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności