Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Drugoklasiści konkursowo.

Ocena 0/5

Uczniowie klas drugich przygotowali pracę plastyczne na konkurs "Mamo, tato... nie bij- porozmawiaj, przytul, zaopiekuj się mną".  W etapie szkolnym zostały wyróżnione prace, które zdaniem komisji najciekawiej interpretowały temat. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Prace zostały przekazane do organizatora konkursu. Teraz czekamy na wyniki i kolejne nagrody. 

 

Galeria zdjęć

UTF-81000003265 UTF-81000003266 UTF-81000003267 UTF-81000003268 UTF-81000003276
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności