Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Drugoklasiści eksperymentują:):).

Ocena 0/5

Dziś uczniowie klasy II b zajmowali się eksperymentowaniem.   
Przeprowadzone zostały różne doświadczenia, w tym "Lawa" czy "Wulkan". Nauka przez doświadczenie to bardzo ciekawa metoda angażująca wiele zmysłów. Drugoklasiści bacznie przyglądali się działaniom kolegów, dokładnie opisywali kolejne etapy doświadczenia, samodzielnie wysuwali wnioski dotyczące zaobserwowanych zjawisk.

Galeria zdjęć

IMG_20230509_091844 IMG_20230509_100414_1 IMG_20230509_100411 IMG_20230509_100341 IMG_20230509_100327 IMG_20230509_100241 IMG_20230509_092238 IMG_20230509_100136 IMG_20230509_095840 IMG_20230509_100137 IMG_20230509_100027 IMG_20230509_095919 IMG_20230509_092005 IMG_20230509_092017 IMG_20230509_091956 IMG_20230509_091140 IMG_20230509_091722 IMG_20230509_091125 IMG_20230509_090516_1 IMG_20230509_090507 IMG_20230509_091807 IMG_20230509_091854
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności