Logo Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Czwartoklasiści odebrali laptopy:).

Ocena 0/5

W czwartek 28 września 2023r. tegoroczni czwartoklasiści mieli powody do zadowolenia. Wraz ze swoimi najbliższymi odebrali laptopy, dzięki którym będą mogli rozwijać swoje kompetencje cyfrowe. Gospodarzami, tego jakże miłego wydarzenia, był Burmistrz Dobrzan Paweł Filip wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach Krystyną Bugajną. W uroczystości uczestniczyli również Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrzanach Wiesław Borzęcki, Wicedyrektor Alina Zdziebłowska, wychowawczynie klas czwartych Marta Mazurowska - Siemińska i Bogusława Mazik. Nad wszystkim czuwała pani Monika Galińska. Zadowolone buzie naszych czwartoklasistów świadczą o tym, że świetnie poradzą sobie z nowym sprzętem, czego im serdecznie życzymy:):).

Galeria zdjęć

DSC_2625 DSC_2623 DSC_2662 DSC_2660 DSC_2656 DSC_2652 DSC_2649 DSC_2647 DSC_2644 DSC_2641 DSC_2639 DSC_2637 DSC_2634 DSC_2632 DSC_2630 DSC_2627 DSC_2621 DSC_2596 DSC_2594 DSC_2589 DSC_2601 DSC_2603 DSC_2604 DSC_2606 DSC_2610 DSC_2609 DSC_2612 DSC_2614 DSC_2616 DSC_2619 DSC_2600 DSC_2586 DSC_2599 DSC_2593 DSC_2585 DSC_2584 DSC_2580 DSC_2579 DSC_2577
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności