Wczorajsze "czwartkowe śniadanko" zniknęło tak szybko, że zrobiłam tylko 4 zdjęcia:):). Mamy nadzieję, że to dowód na to, iż bułeczki są przepyszne DZIĘKUJEMY i zapraszamy w przyszłym tygodniu.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!