W pracowni kulinarnej dzisiaj Maja i Weronika upiekły babkę marmurkowa. Jak na pierwszy raz świetnie sobie poradziły z pieczeniem ciasta. Gratulujemy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!