"Akademia Lubella" w naszej szkole.
Akademia Lubella w naszej szkole.
"Akademia Lubella" to program edukacyjny. Celem programu jest edukacja młodzieży na temat potrzeby różnicowania produktów w codziennej diecie oraz uświadomienie uczniom, jak ważną rolę odgrywają one w odżywianiu. "Akademia Lubella" uczy nie tylko komponowania zróżnicowanych, wartościowych posiłków, ale również prawidłowych zachowań związanych z niemarnowaniem jedzenia i doceniania samodzielnego przygotowywania posiłków, a także wartości płynących ze wspólnego ich spożywania.
Uczniowie klasy 5a oraz 5b wzięli udział w wyjątkowych zajęciach w ramach programu „Akademia Lubella”. To była nie tylko świetna zabawa, ale też cenna lekcja zdrowego odżywiania, współpracy i samodzielności. Uczniowie spisali się na medal!
Zajęcia realizowane były przez wychowawczynie klas piątych. Dziękuję serdecznie pani Ewie oraz pani Basi:)
Emilia Kurzawa - pedagog szkolny.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!