Pożegnanie ÓSMOKLASISTÓW ze społecznością uczniowską i gronem pedagogicznym.
Dzisiejsze przedpołudnie było bardzo szczególne dla nas wszystkich. Nadszedł czas, by pożegnać naszych tegorocznych ÓSMOKLASISTÓW. Na apel wstawiła się cała społeczność uczniowska, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły. Chcieliśmy ten ostatni raz, nim rozwiną swoje skrzydła i odfruną w dal, zobaczyć ich wszystkich razem.
Tradycją naszej szkoły jest polonez w wykonaniu absolwentów - tak było i dzisiaj. Przepiękne wykonanie poloneza znalazło uznanie u wszystkich zgromadzonych. Po przemówieniu pani Dyrektor Krystyny Bugajnej, ósmoklasiści pożegnali się z nami częścią artystyczną. Z humorem i przymrużeniem oka, przedstawili chwile z życia ósmoklasisty. Scenki były trafione w punkt . Po części artystycznej nastąpiła wzruszająca chwila podziękowań wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Kasper w imieniu najstarszego rocznika przekazał kilka słów siódmoklasistom, a następnie oni pożegnali swoich starszych kolegów drobnymi upominkami. Jak zwykle łezka w oku zakręciła się niejednej osobie obecnej na apelu.
NASZE KOCHANE "KURCZACZKI" - ROZWIJAJCIE SKRZYDŁA, spełniajcie swoje marzenia, zdobywajcie świat i przede wszystkim pamiętajcie o nas, bo my WAS na pewno nie zapomnimy, choć wypuściliśmy WAS dzisiaj z gniazda:):).
Fotorelacja do Państwa dyspozycji Księże Dominiku - wielkie dziękujemy za zdjęcia.
Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!