Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach


Aktualności
Rekrutacja do Przedszkola w Dobrzanach

Chemia w Małej Skali

Dnia 13.02.2018 r. w naszej szkole odbył się DZIEŃ CHEMICZNY . Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  uczestniczyli w warsztatach  i pokazach chemicznych. Zajęcia prowadzone były  przez pracowników Centrum Chemii Małej Skali Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Profesjonalizm oraz poczucie humoru prowadzących pokazały, iż chemia to również inspirująca i ciekawa nauka.

Organizatorzy: p. Ewa Antończak oraz p. Bogusława Mazik

Potwierdzenie rozliczenia sztabu 26 Finału WOŚP

Plan zajęć

Aktualny plan zajęć jest dostępny w zakładce Ogłoszenia - Plan lekcji.

Bal karnawałowy klas I-III

Drugiego lutego 2018r. uczniowie klas młodszych zamienili się w postacie pochodzące z bajek, świata zwierząt, roślin. Fantazja i talent w wykonaniu lub poszukiwaniu strojów nie miała ograniczeń. Bal był też nietypowy, bo po raz pierwszy zorganizowany został w pensjonacie „Stella” w Ognicy.

Na dzieci czekali animatorzy zabaw, świetna muzyka, kolorowe światła i mnóstwo balonów, które dzieci uwielbiają. Po wyczerpujących zabawach, tańcach i konkursach na uczniów czekał poczęstunek: słodycze, ciasta, soki, napoje no i główna atrakcja- fontanna z czekolady. Dzieci z ogromną radością korzystały z zaproponowanych atrakcji. Nie było czasu na nudę.

Wszyscy bawili się doskonale, a organizatorzy obserwowali młodych gości, gdyż wybierali króla i królową balu. Wybór był trudny. Na zakończenie ogłoszono wyniki - Wiktoria Koper z klasy IIIa i Cezary Kardasiewicz z klasy Ia zostali koronowani. Jak na króla i królową przystało zatańczyli królewski taniec w towarzystwie wszystkich uczestników zabawy.

Spotkania z rodzicami

Spotkania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej i Oddziałów Gimnazjalnych odbędą się 6 lutego 2018r. (wtorek) o godzinie 17.00.

Serdecznie zapraszamy.

Powietrze bez śmieci

RAZEM WYGRAJMY NAUKOWĄ STACJĘ ZABAW DLA DZIECI – plac zabaw z elementami edukacyjnymi przy ZSP w Dobrzanach

LINK DO GŁOSOWANIA:

https://www.powietrzebezsmieci.pl/gminy/zaglosuj#dest

 

ODDAJ 1 GŁOS DZIENNIE, W TERMINIE
OD 24.01.2018 R. DO 28.02.2018 R.

 

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Następny >>

Powered by CuteNews