Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach


Aktualności
Konkurs "Kartka Wielkanocna"

01.06.2017r. w Sali Rycerskiej Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbyła się Gala wręczenia nagród w konkursie na pracę graficzną „Kartka Wielkanocna” organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora.Konkurs ten skierowany był do uczniów szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego, natomiast jego celem było stworzenie pracy graficznej za pomocą dowolnego programu graficznego o tematyce Wielkanocnej. Do Kuratorium Oświaty w Szczecinie nadesłano 171 prac, z których praca Agnieszki Stachowskiej z klasy IV a została wyróżniona.
 

Dzień wolny

16 czerwca jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych Jeśli nie możecie Państwo pozostawić tego dnia dziecka w domu, może być ono objęte opieką świetlicy szkolnej w godzinach od 7.00 do 15.00. W tym dniu nie ma kursów autobusów szkolnych ani obiadu.

Dzień Dziecka

Informacja
Dyrektora Zespołu Szkól Publicznych
w Dobrzanach

W związku z obchodami Dnia Dziecka w dniu 2 czerwca 2017 r. przedstawiam poniżej organizację zajęć:

Przedszkole i Szkoła Podstawowa: harmonogram obchodów Dnia Dziecka

Gimnazjum: uczniowie wraz z wychowawcami spędzą czas w świetlicy w Kozach (wyjazd sprzed szkoły o 9.00, powrót do szkoły ok. 12.00). W programie ognisko, gry, film. Rada Rodziców funduje kiełbasę na ognisko, będzie także woda mineralna.

Kursy autobusów:

  • przywozy zgodnie z harmonogramem na II kurs tj. na godzinę 8.45,  
  • odwozy przewidziane około godziny 13.
     
Góra Grosza - podziękowanie dla Szkoły Podstawowej

Obsługa kotłowni Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach - nabór ofert
Dzień zdrowia

W piątek 12 maja 2017r odbył się wśród uczniów klas I-III XII Dzień Zdrowia. Tym razem dzień ten obchodzony był w formie ścieżki zdrowia ulicami naszego miasta. Początkowo wszyscy uczniowie nabierali sił dzięki pysznym zdrowym kanapkom ufundowanym przez Burmistrza Dobrzan. Następnie, zgodnie z punktami wytyczonymi na mapie wszyscy udali się w trasę aby  wykonać poszczególne zadania. Dzieci musiały zredagować hasło promujące zdrowie, odgadnąć zagadki, wykonywać ćwiczenia sportowe itp. Wszyscy bawili się doskonale, a poprzez ścieżkę zdrowia, doskonale poznali zakamarki naszego miasta i wiedzą jak się po nim poruszać.

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

Wszystkie kolory świata

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następny >>

Powered by CuteNews