Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach


Aktualności
Niezbędnik pierwszoklasisty
Uwaga rodzice klas III Szkoły Podstawowej
Rodziców uczniów klas III Szkoły Podstawowej prosimy o zakup podręczników do dodatkowego języka obcego.
Język niemiecki – „ABC Deutsch” Lucyna Zastąpiło, Marta Kozubska, Ewa Krawczyk –  podręcznik z ćwiczeniem do klasy 2, Wydawnictwo Szkolne PWN (najnowsze wydanie).
Obsługa kotłowni - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Szanowni Rodzice!

Wszystkie podręczniki szkolne zapewnia szkoła. Wykaz zostanie opublikowany z chwilą uzyskania przez wydawnictwa numeru dopuszczenia MEN.

Bezpieczne wakacje - konkurs
 
Dzień Dziecka

W miniony piątek - 2.06.2017 r. odbyła się impreza integracyjna z okazji obchodów Dnia Dziecka pod hasłem "Zdrowo i sportowo". Organizacji tego przedsięwzięcia podjęły się Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Dobrzanach wraz z Radą Rodziców Przedszkola i Szkoły Podstawowej, Urząd Miejski w Dobrzanach i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oddział w Dobrzanach.

Na przybyłe dzieci czekało wiele atrakcji, m. in. wybory Małej Miss i Mistera Przedszkola i Szkoły Podstawowej, Zdjęcia z Superbohaterami, zabawy w strefie animacji, Strefa Malucha, pokaz wraz z warsztatami bańkowymi, Strefa "piękna" - Warkoczyki, malowanie włosów (sprayem), malowanie twarzy, Mała Olimpiada Sportowa dla klas I – VI, strefa "Zdrowo jesz – zdrowo żyjesz" – a w niej punkt porad dietetycznych, quiz, piramida zdrowia, analiza ciała, ważenie, stoliki ze zdrowymi przekąskami (owoce, fontanna z gorzką czekoladą, tortilla z kurczakiem, łososiem i warzywami). Odbyło się również podsumowanie programu "żółty talerz" z Fundacji Kulczyk realizowanego przez dwie placówki TPD w Kozach i Szadzku.
    Natomiast na dorosłych czekała "Słodka kawiarenka" zorganizowana przez Radę Rodziców. Zysk ze sprzedaży w słodkiej kawiarence i ze sprzedaży zdjęć z Superbohaterami zasilił konto Rady Rodziców.
    Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia:

  • Pani Annie Gibas – Burmistrz Dobrzan
  • Pani Roksanie Janowicz – Kierownik oddziału T.P.D. w Dobrzanach
  • Pani Marcie Ulewicz – Przewodniczącej Rady Rodziców Szkoły Podstawowej
  • Pani Agacie Kardasiewicz – Przewodniczącej Rady Rodziców Przedszkola
  • Pani Aldonie Andrukowicz – Kierownik Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej

oraz wszystkim zaangażowanym wolontariuszom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom Urzędu Miejskiego w Dobrzanach i pracownikom Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oddział w Dobrzanach.

Serdeczne podziękowania składamy partnerowi strategicznemu imprezy firmie „REMONDIS” Spółka z o.o. w Szczecinie. Sponsorami obchodów Dnia Dziecka były firmy: Ogrody Pilarscy, Zakład Ochrony Środowiska w Dobrzanach, Nadleśnictwo Dobrzany, Forest Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny, Bank Spółdzielczy w Goleniowie Filia Dobrzany, Apteka Dbam o Zdrowie Medica Pan Marcin Lewandowski, Lewiatan Pan Wojciech Dziwiński, P. P. H. U. Faberpol 2 Pan Zdzisław Wygoda, Pani Renata Tyburska, Państwo Irena i Józef Powązka, Young Reporter Stargard,  Ziaja,  Smyk, Pan Krzysztof Łuciuk oraz Zakład Usługowy Czesław Bylewski, którym serdecznie dziękujemy.

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następny >>

Powered by CuteNews