Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach


Aktualności
Szanowni Rodzice!

Wszystkie podręczniki szkolne zapewnia szkoła. Wykaz zostanie opublikowany z chwilą uzyskania przez wydawnictwa numeru dopuszczenia MEN.

Bezpieczne wakacje - konkurs
 
Dzień Dziecka

W miniony piątek - 2.06.2017 r. odbyła się impreza integracyjna z okazji obchodów Dnia Dziecka pod hasłem "Zdrowo i sportowo". Organizacji tego przedsięwzięcia podjęły się Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Dobrzanach wraz z Radą Rodziców Przedszkola i Szkoły Podstawowej, Urząd Miejski w Dobrzanach i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oddział w Dobrzanach.

Na przybyłe dzieci czekało wiele atrakcji, m. in. wybory Małej Miss i Mistera Przedszkola i Szkoły Podstawowej, Zdjęcia z Superbohaterami, zabawy w strefie animacji, Strefa Malucha, pokaz wraz z warsztatami bańkowymi, Strefa "piękna" - Warkoczyki, malowanie włosów (sprayem), malowanie twarzy, Mała Olimpiada Sportowa dla klas I – VI, strefa "Zdrowo jesz – zdrowo żyjesz" – a w niej punkt porad dietetycznych, quiz, piramida zdrowia, analiza ciała, ważenie, stoliki ze zdrowymi przekąskami (owoce, fontanna z gorzką czekoladą, tortilla z kurczakiem, łososiem i warzywami). Odbyło się również podsumowanie programu "żółty talerz" z Fundacji Kulczyk realizowanego przez dwie placówki TPD w Kozach i Szadzku.
    Natomiast na dorosłych czekała "Słodka kawiarenka" zorganizowana przez Radę Rodziców. Zysk ze sprzedaży w słodkiej kawiarence i ze sprzedaży zdjęć z Superbohaterami zasilił konto Rady Rodziców.
    Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia:

  • Pani Annie Gibas – Burmistrz Dobrzan
  • Pani Roksanie Janowicz – Kierownik oddziału T.P.D. w Dobrzanach
  • Pani Marcie Ulewicz – Przewodniczącej Rady Rodziców Szkoły Podstawowej
  • Pani Agacie Kardasiewicz – Przewodniczącej Rady Rodziców Przedszkola
  • Pani Aldonie Andrukowicz – Kierownik Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej

oraz wszystkim zaangażowanym wolontariuszom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom Urzędu Miejskiego w Dobrzanach i pracownikom Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oddział w Dobrzanach.

Serdeczne podziękowania składamy partnerowi strategicznemu imprezy firmie „REMONDIS” Spółka z o.o. w Szczecinie. Sponsorami obchodów Dnia Dziecka były firmy: Ogrody Pilarscy, Zakład Ochrony Środowiska w Dobrzanach, Nadleśnictwo Dobrzany, Forest Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny, Bank Spółdzielczy w Goleniowie Filia Dobrzany, Apteka Dbam o Zdrowie Medica Pan Marcin Lewandowski, Lewiatan Pan Wojciech Dziwiński, P. P. H. U. Faberpol 2 Pan Zdzisław Wygoda, Pani Renata Tyburska, Państwo Irena i Józef Powązka, Young Reporter Stargard,  Ziaja,  Smyk, Pan Krzysztof Łuciuk oraz Zakład Usługowy Czesław Bylewski, którym serdecznie dziękujemy.

Konkurs "Kartka Wielkanocna"

01.06.2017r. w Sali Rycerskiej Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbyła się Gala wręczenia nagród w konkursie na pracę graficzną „Kartka Wielkanocna” organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora.Konkurs ten skierowany był do uczniów szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego, natomiast jego celem było stworzenie pracy graficznej za pomocą dowolnego programu graficznego o tematyce Wielkanocnej. Do Kuratorium Oświaty w Szczecinie nadesłano 171 prac, z których praca Agnieszki Stachowskiej z klasy IV a została wyróżniona.
 

Dzień wolny

16 czerwca jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych Jeśli nie możecie Państwo pozostawić tego dnia dziecka w domu, może być ono objęte opieką świetlicy szkolnej w godzinach od 7.00 do 15.00. W tym dniu nie ma kursów autobusów szkolnych ani obiadu.

Dzień Dziecka

Informacja
Dyrektora Zespołu Szkól Publicznych
w Dobrzanach

W związku z obchodami Dnia Dziecka w dniu 2 czerwca 2017 r. przedstawiam poniżej organizację zajęć:

Przedszkole i Szkoła Podstawowa: harmonogram obchodów Dnia Dziecka

Gimnazjum: uczniowie wraz z wychowawcami spędzą czas w świetlicy w Kozach (wyjazd sprzed szkoły o 9.00, powrót do szkoły ok. 12.00). W programie ognisko, gry, film. Rada Rodziców funduje kiełbasę na ognisko, będzie także woda mineralna.

Kursy autobusów:

  • przywozy zgodnie z harmonogramem na II kurs tj. na godzinę 8.45,  
  • odwozy przewidziane około godziny 13.
     
Góra Grosza - podziękowanie dla Szkoły Podstawowej

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Następny >>

Powered by CuteNews