Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach


Aktualności
Nabór ofert na zamówienie publiczne - zakup książek
 

 

Spotkania z rodzicami

Spotkania z rodzicami uczniów Gimnazjum i Szkoły Podstawowej odbędą się 4 kwietnia 2017r. (wtorek) o godzinie 16.00Przed zebraniami z wychowawcami klas odbędzie się spotkanie na dużej sali gimnastycznej z przedstawicielami policji na temat zagrożeń związanych z cyberbullingiem oraz cyberprzemocą.

Harmonogram spotkań:

Gimnazjum
Klasa Wychowawca Sala
I A Marcin Narkun 116
I B Krzysztof Mazurek 111
II A Maja Markiewicz 110
II B Ewa Antończak 113
III A Krzysztof Cichowicz 108
III B Marta Mazurek 114

 

Szkoła Podstawowa
Klasa Wychowawca Sala
I A Barbara Kaźmierczak 18
II A Teresa Koczot 23
II B Jolanta Chorążykiewicz 24
III A Edyta Olesińska 17
III B Bogusława Szymańska 8
III C Danuta Zalewska 19
IV A Anna Kaźmierczak-Grzyb 35
IV B Sławomira Żmijewska-Raszewska 31
V A Bogusława Mazik 115
V B Edyta Czajkowska 34
VI A Marzena Olszewska 30
VI B Anita Młotkiewicz 33
VI C Katarzyna Kierek 105

Serdecznie zapraszamy.

Strajk szkolny

Nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach uprzejmie informują, że w dniu 31 marca 2017 roku biorą udział w Strajku Szkolnym, który organizuje Związek Nauczycielstwa Polskiego.
Przepraszamy za utrudnienia.

Z poważaniem Komitet Strajkowy

Informacja Dyrektora ZSP w Dobrzanach

W dniu 31.03.2017 r.  odbędzie się strajk pracowników szkoły organizowany przez Zarząd Oddziału ZNP w Dobrzanach. Informuję, że w tym dniu zajęcia dydaktyczno - wychowawcze nie odbędą się. Wszystkim uczniom, którzy przyjdą w tym dniu do szkoły będzie zapewniona opieka.

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach
Jerzy Młotkiewicz

Organizacja rekolekcji wielkopostnych

Uczniowie Gimnazjum przyjeżdżają/przychodzą do szkoły na godz. 8.45 następnie pod opieką wyznaczonych nauczycieli przechodzą do kościoła. Po zakończeniu rekolekcji uczniowie z Dobrzan udają się do domu, a uczniowie z terenu oraz korzystający z posiłków wracają pod opieką wyznaczonych nauczycieli do szkoły.

Uczniowie Szkoły Podstawowej przyjeżdżają/przychodzą do szkoły na godz. 10.45. Klasy I-III pod opieką wyznaczonych nauczycieli udają się autokarami do kościoła. Uczniowie klas IV-VI przechodzą do kościoła pod opieką wyznaczonych nauczycieli. Po zakończeniu rekolekcji uczniowie z Dobrzan udają się do domu, a uczniowie z terenu oraz korzystający z posiłków wracają pod opieką wyznaczonych nauczycieli do szkoły.

Informacja o koloniach rehabilitacyjnych organizowanych przez KRUS
Harmonogram rekolekcji

OSTRZEŻENIE DYREKTORA SKIEROWANE DO RODZICÓW UCZNIÓW ZSP W DOBRZANACH

W ślad za komunikatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie zwracam się do rodziców uczniów naszej szkoły z ostrzeżeniem przed niebezpieczną grą komputerową „Niebieski Wieloryb” („Blue Whale”). Gra ta jest zagrożeniem dla zdrowia i życia młodych ludzi i polega m.in. na samookaleczaniu, a nawet prowadzi do samobójstwa.

W związku z powyższym, proszę o wzmożone monitorowanie przez Państwa z jakich gier i z jakich stron internetowych korzystają Państwa dzieci.

Jednocześnie zapewniam, że szkoła podejmie stosowne działania służące zapoznaniu nauczycieli i uczniów z zagrożeniami, jakie wiążą się z wyżej wymienioną grą.

Dyrektor Jerzy Młotkiewicz

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Następny >>

Powered by CuteNews