Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach


Aktualności
Spotkania z rodzicami

16 grudnia (środa) o 16.00 odbędą się spotkania z rodzicami przedszkolaków.

p.o. Dyrektor

Próbny egzamin gimnazjalny

8 - 10 grudnia (wtorek - czwartek) od godz 9.00 do 12.30 odbędzie się "egzamin próbny" dla uczniów klas trzecich gimnazjum. Poza godzinami "egzaminu" zajęcia odbywają się zgodnie z planem.

p.o. Dyrektor

Zabawa andrzejkowa

W środę 25 listopada od godz. 12.45 do 15.55 odbędzie się zabawa andrzejkowa dla uczniów klas IV - VI. Opiekę sprawują wychowawcy.

p.o.Dyrektor

2 listopada

Poniedziałek 2 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Dla zainteresowanych uczniów zajęcia opiekuńcze w świetlicy przedszkolnej od 7.00 do 15.30. W tym dniu nie ma kursów autobusów szkolnych.

Dyrektor Szkoły

Uroczystość pasowania na ucznia klasy I

W dniu 28 października 2015 roku w Zespole Szkół Publicznych w Dobrzanach  odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia Naszych pierwszoklasistów.
Na uroczystość pasowania została zaproszona Dyrekcja, pani Burmistrz oraz wychowawcy, nauczyciele, uczniowie starszych klas i grupy „zerowe”, rodzice uczniów oraz pracownicy administracji i obsługi Szkoły Podstawowej.
Podczas akademii uczniowie klas I pięknie zaśpiewali wraz ze swoimi wychowawczyniami poznane wcześniej piosenki oraz zarecytowali wiersze.
Po programie artystycznym pani Dyrektor Zespołu Szkół uroczyście pasowała uczniów. Wychowawczynie wręczyły pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia oraz rożki obfitości.

Ubezpieczenie - zgłoszenia NNW
Informacja dotycząca zgłaszania następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży Pobierz

 

Laureaci konkursów przedmiotowych

Zapraszamy do zapoznania się z listą tegorocznych laureatów konkursów przedmiotowych w gimnazjum oraz w szkole podstawowej.

Opowieść o Smoku Wawelskim

Dnia 23 października 2015 w Naszym Przedszkolu odbył się kolejny koncert muzyczny pt. "Opowieść o Smoku Wawelskim". Dzieci wysłuchały interesującej bajki oraz poznały instrumenty muzyczne takie jak trąbka, pianino oraz didgeridoo. Zapoznały się także z ich wyglądem i dźwiękiem. Zarówno dzieciom jak i wychowawczyniom bardzo spodobał się występ artystów.

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następny >>

Powered by CuteNews