Zaproszenie do udziału w kiermaszu książek

 

        Nadchodzące Święta z pewnością przeżyjemy inaczej niż zwykle. Zadbajmy jednak wspólnie o świąteczny nastrój. Pamiętajmy o prezentach dla bliskich i podarujmy im niezapomniane chwile! Na liście tytułów świątecznych przygotowanych przez Księgarnię Tuliszków znajdą Państwo książki przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w świątecznym kiermaszu książek organizowanym przez Księgarnię i Hurtownię Taniej Książki w Tuliszkowie. W tym roku proponujemy nieco inną formę składania zamówień- bezpośrednio do księgarni, drogą mailową. Na każdym zamówieniu proszę umieścić kod naszej szkoły: Z.STA.DOBRZ.ZV. Poniżej podaję wszystkie informacje niezbędne do złożenia zamówienia.

Link, umieszczony poniżej umożliwi Państwu zapoznanie się z ofertą świąteczną przygotowaną przez księgarnię: https://www.ksiegarnia-tuliszkow.pl/pl/c/BOZE-NARODZENIE/362.

Na blogu znajdują się rekomendacje książek, poświęconych tematyce świątecznej: ttps://www.ksiegarnia-tuliszkow.pl/pomysl-na-prezent-na-mikolajki-i-swieta

Sposób składania zamówień oraz opłacania przesyłek jest przedstawiony na filmie, do którego link znajduje się poniżej: https://www.youtube.com/watch?v=BU9Ts9t3NnU

Podaję także link plakatu, który skrótowo objaśnia zasady uczestniczenia w kiermaszu:

http://booksspk.pl//marketing/wirtualny_kiermasz.pdf

Wszystkim zainteresowanym życzymy miłych, niezapomnianych chwil spędzonych przy wspólnej lekturze w uroczystej atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

                                                                              B. Grąźlewska