W dniu 30  października 2018r. odbyła się impreza czytelnicza pod hasłem ,,Czytanie łączy pokolenia”, przeznaczona dla uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców. W sali  Gminnej Biblioteki Publicznej w Dobrzanach mieliśmy prawdziwą przyjemność wysłuchania pięknego czytania dzieci oraz ich mam.
Bardzo serdecznie dziękuję Paniom z biblioteki za gościnność i współpracę w organizacji naszego spotkania. Wyrażam wdzięczność rodzicom oraz dzieciom, którzy okazali się współautorami naszej imprezy. Obecność licznie zgromadzonych gości była dla nas wielką radością.
Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć, przywołujących atmosferę naszej wtorkowej uroczystości.
                                                                                      Beata Grąźlewska
                                                                                      biblioteka szkolna