baner
godlo_dobrzany godlo_polska
baner_szkola

Zebrania z rodzicami

Zgodnie z poleceniem Kuratorium Oświaty w Szczecinie w dniu 30 maja 2019 r. (czwartek) o    godz. 16 00 organizuję spotkanie z rodzicami, podczas którego zostaną przedstawione procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie naszej szkoły oraz osoby i instytucje, do których można zgłosić się o wsparcie. 


Po zebraniu ogólnym, odbędą się spotkania z wychowawcami w salach.                                                                                                                        Dyrektor 

                                                                                                                        Zespołu Szkół Publicznych

                                                                                                                        w Dobrzanach

                                                                                                                        Jerzy Młotkiewicz


Udział w wyzwaniu "Tydzień z technologią" z Uczymy Dzieci Programować

Ostatnie dni marca w klasie 1 b Szkoły Podstawowej w Dobrzanach upływały uczniom na realizowaniu zadań pokazujących jak efektywnie można wykorzystać technologię informatyczną, aby się czegoś ciekawego nauczyć oraz przyjemnie i twórczo spędzić czas z rówieśnikami. Matematyczne zabawy z kodowaniem rozpoczęliśmy już w połowie marca podczas obchodów III Szkolnego Dnia Matematyki. Z przyjemnością i dużym zaangażowaniem kiedy tylko nadarzy się okazja pracujemy na macie i konstruujemy z kubeczków wieże według przygotowanych wcześniej instrukcji lub według własnych pomysłów."Tradycyjny sad"

"Tradycyjny sad"

Dnia 13 maja 2019 roku  o godzinie 16 00 odbyło się w naszej szkole  spotkanie informacyjne dla rodziców dotyczące  projektu „ Tradycyjny Sad”. Chętni rodzice  mieli okazję dowiedzieć się na czym polega ogólnopolska akcja odnowy tradycyjnych odmian drzew owocowych. Uczniowie biorący udział w projekcie przygotowali dla rodziców prezentację. Dorośli podczas tego spotkania poznali naszą grupę GRUCHOMOCNYCH oraz działania, które zostały już do tej pory wykonane przez naszych uczniów. Rodzice zostali zachęceni do tego, by oni również wsparli tą akcję oraz odwiedzili stronę projektu www.tradycyjnysad.

 

GRUPA   GRUCHOMOCNI